- Part # MC0805N0R5C500CT
Descripción:
MC0805N0R5C500CT
SMD MULTILAYER CERAMIC CAPACITOR
MC SERIES
0.5 PF
0.25PF
C0G / NP0
50 V
0805 [2012 METRIC] ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 22/05/2019
MC0805N0R5C500CT
Especificaciones
- Part # MC0805N0R5C500CT
Descripción:
MC0805N0R5C500CT
MC SERIES
0.5 PF
0.25PF
C0G / NP0
50 V