- Part # G1005025B
- Category Panel Accessories
- Category Enclosure
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
G1005025B
ENCLOSURE
3.94 X 1.97 X 0.98
ENCLOSURE TYPE:POTTING BOX
ENCLOSURE MATERIAL:ABS
EXTERNAL HEIGHT - METRIC:25MM
EXTERNAL WIDTH - METRIC:50MM
EXTERNAL DEPTH - METRIC:100MM
IP RATING:-
BODY COLOR:BLACK
NEMA RATING:- ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/11/2024
G1005025B
Especificaciones
- Part # G1005025B
- Category Panel Accessories
- Category Enclosure
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
G1005025B
ENCLOSURE
3.94 X 1.97 X 0.98
ENCLOSURE TYPE:POTTING BOX
ENCLOSURE MATERIAL:ABS
EXTERNAL HEIGHT - METRIC:25MM
EXTERNAL WIDTH - METRIC:50MM
EXTERNAL DEPTH - METRIC:100MM