- Part # CB1V336M2FCB
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CB1V336M2FCB
CAPACITOR
33UF
35V
CAPACITANCE:33 F
CAPACITANCE TOLERANCE: 20%
VOLTAGE RATING:35V
ESR:1OHM
CAPACITOR TERMINALS:RADIAL LEADED
LEAD SPACING:5.08
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 29/10/2014
CB1V336M2FCB
Especificaciones
- Part # CB1V336M2FCB
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
CB1V336M2FCB
CAPACITOR
33UF
35V
CAPACITANCE:33 F
CAPACITANCE TOLERANCE: 20%
VOLTAGE RATING:35V
ESR:1OHM