- Part # 15SMCJ22CA
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
15SMCJ22CA
TVS DIODE
600W
22V
DO-214AB
TVS POLARITY:BIDIRECTIONAL
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:22V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:24.4V TO 28V
CLAMPING VOLTAGE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 01/11/2016
15SMCJ22CA
Especificaciones
- Part # 15SMCJ22CA
- Category Semiconductors
- Category Diode
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
15SMCJ22CA
TVS DIODE
600W
22V
DO-214AB
TVS POLARITY:BIDIRECTIONAL