- Part # 15KE20ARH
- Category Lighting
- Category Incandescent Lamp
Descripción:
15KE20ARH
PRICE/EA (MIN PURCH= 1250) - TVS DIODE
1.5KW
20V
DO-201AE
REVERSE STAND-OFF VOLTAGE VRWM:17.1V
BREAKDOWN VOLTAGE RANGE:19V TO 21V
CLAMPING VOLTA
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/11/2012
15KE20ARH
Especificaciones
- Part # 15KE20ARH
- Category Lighting
- Category Incandescent Lamp
Descripción:
15KE20ARH
1.5KW
20V
DO-201AE