- Part # XLD-39-600-E
- Category Drives
- Category Soft Start
- Weight 15.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
XLD39600E
XLD DIGITAL SOFT STARTER SERIES
208 - 600 V
NEMA 12
39 A
120 VAC CONTROL POWER
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/07/2014
XLD-39-600-E
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # XLD-39-600-E
- Category Drives
- Category Soft Start
- Weight 15.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
XLD39600E
208 - 600 V
NEMA 12
39 A
120 VAC CONTROL POWER