- Part # VMX2-SAFE-96-CB-5
- Category Drives
- Category Soft Start
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
VMX2SAFE96CB5
VMX-SAFE-COMBINATION SOFT STARTER
NEMA 12/4
575V
75HP
96A
150A CIRCUIT BREAKER
STARTING CAPACITY 500% FOR 60 SEC.
CONTROL POWER TRANSFORMER
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 14/11/2022
VMX2-SAFE-96-CB-5
Especificaciones
- Part # VMX2-SAFE-96-CB-5
- Category Drives
- Category Soft Start
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
VMX2SAFE96CB5
NEMA 12/4
575V
75HP
96A
150A CIRCUIT BREAKER