- Part # VMX-H-480-CB-1D
- Category Drives
- Category Soft Start
- Weight 32.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
VMXH480CB1D
VMX-H (CONFIGURED W/ DEADFRONT)
NEMA 12/4
208V
150HP
480A
600A CB
OVERLOAD CAPACITY 500% FOR 60SEC
CONTROL POWER TRANSFORMER (INCLUDED)
DIMENS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 18/07/2014
VMX-H-480-CB-1D
Especificaciones
- Part # VMX-H-480-CB-1D
- Category Drives
- Category Soft Start
- Weight 32.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
VMXH480CB1D
NEMA 12/4
208V
150HP
480A
600A CB