- Part # B30-21B-H65
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B3021BH65
30MM MOMENTARY PUSH BUTTON
65MM EXTENDED HEAD
IP65
110V 16A
SPDT
BLUE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/10/2017
B30-21B-H65
Especificaciones
- Part # B30-21B-H65
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
B3021BH65
30MM MOMENTARY PUSH BUTTON
65MM EXTENDED HEAD
IP65
110V 16A