- Part # A20K-2AE10-2
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A20K2AE102
22MM KEY SELECTOR SWITCH
MAINTAINED 2 POSITIONS
110V 10A 1NO
A20K-2AE10-2
Especificaciones
- Part # A20K-2AE10-2
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A20K2AE102
22MM KEY SELECTOR SWITCH
MAINTAINED 2 POSITIONS
110V 10A 1NO