- Part # A20F-2E10QM3W
Descripción:
A20F2E10QM3W
22MM LED ILLUMINATED SELECTOR SWITCH
2 POSITIONS
110V 10A 1NO
LED 220V AC/DC
WHITE
A20F-2E10QM3W
Especificaciones
- Part # A20F-2E10QM3W
Descripción:
A20F2E10QM3W
2 POSITIONS
110V 10A 1NO
LED 220V AC/DC