- Part # A20F-2E10Q4R
Descripción:
A20F2E10Q4R
22MM LED ILLUMINATED SELECTOR SWITCH
2 POSITIONS
110V 10A 1NO
LED 24V AC/DC
RED
A20F-2E10Q4R
Especificaciones
- Part # A20F-2E10Q4R
Descripción:
A20F2E10Q4R
2 POSITIONS
110V 10A 1NO
LED 24V AC/DC