- Part # A20F-21E10QM3S
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A20F21E10QM3S
22MM LED ILLUMINATED SELECTOR SWITCH
2 POSITIONS
SPRING RETURN FROM RIGHT
110V 10A 1NO
LED 240V AC/DC
BLUE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/10/2017
A20F-21E10QM3S
Especificaciones
- Part # A20F-21E10QM3S
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A20F21E10QM3S
2 POSITIONS
SPRING RETURN FROM RIGHT
110V 10A 1NO
LED 240V AC/DC