- Part # A204L-M2E10QM3R-U
Descripción:
A204LM2E10QM3RU
22MM LED ILLUMINATED MOMENTARY PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 220V AC/DC
RED
A204L-M2E10QM3R-U
Especificaciones
- Part # A204L-M2E10QM3R-U
Descripción:
A204LM2E10QM3RU
110V 10A 1NO
LED 220V AC/DC