- Part # A204L-A2E10QM3Y-U
Descripción:
A204LA2E10QM3YU
22MM LED ILLUMINATED MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 220V AC/DC
YELLOW
A204L-A2E10QM3Y-U
Especificaciones
- Part # A204L-A2E10QM3Y-U
Descripción:
A204LA2E10QM3YU
110V 10A 1NO
LED 220V AC/DC