- Part # A204L-A2E10QHR-U
Descripción:
A204LA2E10QHRU
22MM LED ILLUMINATED MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC
RED
A204L-A2E10QHR-U
Especificaciones
- Part # A204L-A2E10QHR-U
Descripción:
A204LA2E10QHRU
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC