- Part # A204L-A2E10Q3S-U
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A204LA2E10Q3SU
22MM LED ILLUMINATED MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 12V AC/DC
BLUE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/10/2017
A204L-A2E10Q3S-U
Especificaciones
- Part # A204L-A2E10Q3S-U
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A204LA2E10Q3SU
110V 10A 1NO
LED 12V AC/DC