- Part # A204L-A1E10Q4Y-BU
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A204LA1E10Q4YBU
22MM LED ILLUMINATED MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
METAL FLUSH HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
LED 24V AC/DC
YELLOW
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/10/2017
A204L-A1E10Q4Y-BU
Especificaciones
- Part # A204L-A1E10Q4Y-BU
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A204LA1E10Q4YBU
110V 10A 1NO
LED 24V AC/DC