- Part # A204F-2E10QHG
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A204F2E10QHG
22MM LED ILLUMINATED SELECTOR SWITCH
METAL BEZEL
MAINTAINED 2 POSITIONS
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC
GREEN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/10/2017
A204F-2E10QHG
Especificaciones
- Part # A204F-2E10QHG
- Category Pilot Devices
- Category Selector Switch
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A204F2E10QHG
METAL BEZEL
MAINTAINED 2 POSITIONS
110V 10A 1NO
LED 110V AC/DC