- Part # A204B-M2E10R-U
Descripción:
A204BM2E10RU
22MM MOMENTARY PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
RED
A204B-M2E10R-U
Especificaciones
- Part # A204B-M2E10R-U
Descripción:
A204BM2E10RU
110V 10A 1NO