- Part # A204B-A2E10G-U
Descripción:
A204BA2E10GU
22MM MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
METAL EXTENDED HEAD / FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
GREEN
A204B-A2E10G-U
Especificaciones
- Part # A204B-A2E10G-U
Descripción:
A204BA2E10GU
110V 10A 1NO