- Part # A204B-A1E10Y-U
Descripción:
A204BA1E10YU
22MM MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
METAL FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
YELLOW
A204B-A1E10Y-U
Especificaciones
- Part # A204B-A1E10Y-U
Descripción:
A204BA1E10YU
METAL FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO