- Part # A204B-A1E10B-U
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A204BA1E10BU
22MM MAINTAINED PUSHBUTTON SWITCH
METAL FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO
BLACK
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 25/10/2017
A204B-A1E10B-U
Especificaciones
- Part # A204B-A1E10B-U
- Category Pilot Devices
- Category Pushbutton
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
A204BA1E10BU
METAL FLUSH MOUNTABLE
110V 10A 1NO