- Part # ME6038L24B-FSR
- Category Components
- Category Fans/Thermal Management For Products and PC Board
- Weight 0.30 lbs
Información del Producto
Descripción:
ME6038L24BFSR
FAN
TUBEAXIAL
24VDC
BALL 35.5 CFM (0.994M³/MIN)
2 WIRE LEADS
SQUARE 60MM L X 60MM H X 38MM W
ROHS COMPLIANT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/07/2022
ME6038L24B-FSR
Especificaciones
- Part # ME6038L24B-FSR
- Category Components
- Weight 0.30 lbs
Información del Producto
Descripción:
ME6038L24BFSR
FAN
TUBEAXIAL
24VDC
BALL 35.5 CFM (0.994M³/MIN)
2 WIRE LEADS