- Part # MA1751H24B-FSR-1775
- Category Components
- Category Fans/Thermal Management For Products and PC Board
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MA1751H24BFSR1775
FAN TUBEAXIAL
24VDC
RECTANGULAR/ROUNDED
172MM L X 150MM H
BALL
243.6 CFM (6.89M³
/MIN)
2850 RPM
58.4 DB(A)
2 WIRE LEADS.
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 28/10/2025
MA1751H24B-FSR-1775
Especificaciones
- Part # MA1751H24B-FSR-1775
- Category Components
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
MA1751H24BFSR1775
FAN TUBEAXIAL
24VDC
RECTANGULAR/ROUNDED
172MM L X 150MM H