- Part # G4015H24B2-RSR-TTL
- Category Panel Accessories
- Category Fan/Thermal Management for Control Panel
- Weight 0.10 lbs
Información del Producto
Descripción:
G4015H24B2RSRTTL
DC FAN
TUBEAXIAL
24VDC
0.090A
LOCKED ROTOR SENSOR
3 WIRE LEADS
SQUARE - 40MM L X 40MM H
ROHS COMPLIANT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 27/04/2023
G4015H24B2-RSR-TTL
Especificaciones
- Part # G4015H24B2-RSR-TTL
- Category Panel Accessories
- Weight 0.10 lbs
Información del Producto
Descripción:
G4015H24B2RSRTTL
DC FAN
TUBEAXIAL
24VDC
0.090A
LOCKED ROTOR SENSOR
3 WIRE LEADS
SQUARE - 40MM L X 40MM H