- Part # E9225X24B1-FSR
- Category Components
- Category Fans/Thermal Management For Products and PC Board
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
E9225X24B1FSR
DC FAN AXIAL BALL BEARING 24V 10V TO 28V 60CFM 43DB 92 X 92 X 25MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 27/04/2023
E9225X24B1-FSR
Especificaciones
- Part # E9225X24B1-FSR
- Category Components
- Weight 2.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
E9225X24B1FSR