- Part # ERJ1TYJ8R2U
Descripción:
ERJ1TYJ8R2U
RES
8R2
5%
1W
RESISTOR CASE STYLE:2512 [6432 METRIC]
RESISTANCE:8.2OHM
PRODUCT RANGE:ERJ1T SERIES
VOLTAGE RATING:200V
RESISTOR ELEMENT MATERIAL:THICK FILM
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
ERJ1TYJ8R2U
Especificaciones
- Part # ERJ1TYJ8R2U
Descripción:
ERJ1TYJ8R2U
RES
8R2
5%
1W
RESISTANCE:8.2OHM
PRODUCT RANGE:ERJ1T SERIES
VOLTAGE RATING:200V
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%