- Part # ERJ1TNF5600U
Descripción:
ERJ1TNF5600U
RES
560R
1%
1W
RESISTOR CASE STYLE:2512 [6432 METRIC]
RESISTANCE:560OHM
PRODUCT RANGE:ERJ1TN SERIES
VOLTAGE RATING:200V
RESISTOR ELEMENT MATERIAL:THICK FILM
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
ERJ1TNF5600U
Especificaciones
- Part # ERJ1TNF5600U
Descripción:
ERJ1TNF5600U
RES
560R
1%
1W
RESISTANCE:560OHM
PRODUCT RANGE:ERJ1TN SERIES
VOLTAGE RATING:200V
POWER RATING:1W
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%