- Part # ERJ-S1DD1370U
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ERJS1DD1370U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
137R
0.75W
2010
RESISTANCE:137OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
POWER RATING:750MW
RESISTOR CASE STYLE:2010 [5025 METRIC]
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:200V ROHS COMPLIANT: Y
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 02/12/2025
ERJ-S1DD1370U
Especificaciones
- Part # ERJ-S1DD1370U
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ERJS1DD1370U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
137R
0.75W
2010
RESISTANCE:137OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
POWER RATING:750MW
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT