- Part # ERJ-3EKF9310V
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ERJ3EKF9310V
RES
THICK FILM
931R
1%
0.1W
0603
RESISTANCE:931OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
POWER RATING:100MW
RESISTOR CASE / PACKAGE:0603 [1608 METRIC]
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:PRECISION
VOLTAGE RATING:75V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 05/02/2025
ERJ-3EKF9310V
Especificaciones
- Part # ERJ-3EKF9310V
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 1.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
ERJ3EKF9310V
RES
THICK FILM
931R
1%
0.1W
0603
RESISTANCE:931OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
POWER RATING:100MW
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:PRECISION