- Part # DS2E-M-DC24V-H300
- Category Components
- Category Relay PC Board Mount
- Weight 0.02 lbs
Información del Producto
Descripción:
DS2EMDC24VH300
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER/SIGNAL RELAY
2 FORM C
DPDT
MOMENTARY
0.017A (COIL)
24VDC (COIL)
400MW (COIL)
2A (CONTACT)
30VDC (CONTACT)
DC INPUT
RANDOM
AC/DC OUTPUT
THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 28/02/2025
DS2E-M-DC24V-H300
Especificaciones
- Part # DS2E-M-DC24V-H300
- Category Components
- Weight 0.02 lbs
Información del Producto
Descripción:
DS2EMDC24VH300
DISCONTINUED BY MANUFACTURER
POWER/SIGNAL RELAY
2 FORM C
DPDT
MOMENTARY
0.017A (COIL)
24VDC (COIL)
400MW (COIL)
2A (CONTACT)
30VDC (CONTACT)