- Part # VGAS121065P131DP
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
VGAS121065P131DP
(PRICE/TC) VARISTOR
AUTO
65V
130V
1210
VOLTAGE RATING VAC:50V
VOLTAGE RATING V DC:65V
PRODUCT RANGE:TRANSGUARD SERIES
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:135V
VARISTOR CASE STYLE:1210 [3225 METRIC]
VARISTOR TYPE:MULTILAYER VARISTOR (MLV)
PEAK ROHS COMPLIAN
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 16/03/2022
VGAS121065P131DP
Especificaciones
- Part # VGAS121065P131DP
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
VGAS121065P131DP
(PRICE/TC) VARISTOR
AUTO
65V
130V
1210
VOLTAGE RATING VAC:50V
VOLTAGE RATING V DC:65V
CLAMPING VOLTAGE VC MAX:135V