- Part # F612JF153J100R
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
F612JF153J100R
CAPACITOR
RADIAL BOX
FILM
.015UF
15000PF
63VAC
100VDC
5%
7.20 X 2.50 X 6.50 MM
5.00 MM LS
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/11/2020
F612JF153J100R
Especificaciones
- Part # F612JF153J100R
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.01 lbs
Información del Producto
Descripción:
F612JF153J100R
CAPACITOR
RADIAL BOX
FILM
.015UF
15000PF
63VAC
100VDC
5%
7.20 X 2.50 X 6.50 MM
5.00 MM LS