- Part # ATCR40X35-RFVHYD
Descripción:
ATCR40X35RFVHYD
MAGNETIC PISTON CYLINDER WITH SENSOR MOUNTING RAIL
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
REAR FLANGE
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)
ATCR40X35-RFVHYD
Especificaciones
- Part # ATCR40X35-RFVHYD
Descripción:
ATCR40X35RFVHYD
TWIST CYLINDER RIGHT
BORE 40MM
STROKE LENGTH 35 MM
REAR FLANGE
VITON HYDRAULIC (12MM ONLY)