- Part # SPP80N03S2L-05
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPP80N03S2L05
TRANSISTOR
MOSFET
N-CHANNEL
30V 80A (TC) 167W (TC)
THROUGH HOLE PG-TO220-3-1
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 06/08/2009
SPP80N03S2L-05
Especificaciones
- Part # SPP80N03S2L-05
- Category Semiconductors
- Category Transistor
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SPP80N03S2L05
TRANSISTOR
MOSFET
N-CHANNEL
30V 80A (TC) 167W (TC)