- Part # YS3R-20FG211D024
- Category Contactors & Starters
- Category Contactor
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
YS3R20FG211D024
YS3R-20FG211D024 REVERSING CONTACTOR 14A
10HP@460V 24VDC COIL
1NO1NC AUX CONTACT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 16/06/2010
YS3R-20FG211D024
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # YS3R-20FG211D024
- Category Contactor
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
YS3R20FG211D024
10HP@460V 24VDC COIL