- Part # YS3N-65FG211D024
- Category Contactors & Starters
- Category Contactor
- Weight 4.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
YS3N65FG211D024
YS3N-65FG211D024 65A
50HP@460V 24VDC COIL
YS3N-65FG211D024
Especificaciones
- Part # YS3N-65FG211D024
- Category Contactor
- Weight 4.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
YS3N65FG211D024
YS3N-65FG211D024 65A
50HP@460V 24VDC COIL