- Part # YS3N-32FG211D048
- Category Contactors & Starters
- Category Contactor
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
YS3N32FG211D048
YS3N-32FG211D048 27A
20HP@460V 48VDC COIL
YS3N-32FG211D048
Especificaciones
- Part # YS3N-32FG211D048
- Category Contactor
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
YS3N32FG211D048
YS3N-32FG211D048 27A
20HP@460V 48VDC COIL