- Part # YS3N-20FG211D110
- Category Contactors & Starters
- Category Contactor
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
YS3N20FG211D110
YS3N-20FG211D110 14A
10HP@460V 110VDC COIL
1NO1NC AUX.CONTACT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 16/06/2010
YS3N-20FG211D110
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Part # YS3N-20FG211D110
- Category Contactor
- Weight 3.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
YS3N20FG211D110
YS3N-20FG211D110 14A
10HP@460V 110VDC COIL