- Part # PLF-8-3-NO-42-NO-36-NO-6
Descripción:
PLF83NO42NO36NO6
LEVELPRO PLF SERIES LEVEL FLOAT SWITCH | MATERIAL: 316 STAINLESS STEEL | CONNECTION: 2" NPT | 3 FLOATS | 1: NO
42" | 2: NO
36" | 3: NO
6" | LENGTH 42"
PLF-8-3-NO-42-NO-36-NO-6
Especificaciones
Descripción:
PLF83NO42NO36NO6
42" | 2: NO
36" | 3: NO
6" | LENGTH 42"