- Part # PLF-3-4-NO-72-NO-54-NO-48-NO-30
- Category Sensors & Switches
- Category Flow Meter
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PLF34NO72NO54NO48NO30
LEVELPRO PLF SERIES LEVEL FLOAT SWITCH | MATERIAL: PP | CONNECTION: 2" NPT | 4 FLOATS | 1: NO
72" | 2: NO
54" | 3: NO
48" | 4: NO
30" | LENGTH 72"
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 17/10/2025
Especificaciones
- Category Sensors & Switches
- Category Flow Meter
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
PLF34NO72NO54NO48NO30
72" | 2: NO
54" | 3: NO
48" | 4: NO
30" | LENGTH 72"