- Part # SSPDACR-S-A-200-20-100-T2-M-A1E-AQ
Descripción:
SSPDACRSA20020100T2MA1EAQ
SERIES SSPDACR
SMALL X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
200W MOTOR
20MM LEAD
100MM STROKE
5M CABLE
LEFT/END CABLE EXIT
Especificaciones
Descripción:
SSPDACRSA20020100T2MA1EAQ
SERIES SSPDACR
SMALL X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
200W MOTOR
20MM LEAD
100MM STROKE