- Part # SSPDACR-M-A-400-20-150-T2-M-A3S-AQ
Descripción:
SSPDACRMA40020150T2MA3SAQ
SERIES SSPDACR
MEDIUM X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
400W MOTOR
20MM LEAD
150MM STROKE
5M CABLE
RIGHT/SIDE CABLE EXIT
Especificaciones
Descripción:
SSPDACRMA40020150T2MA3SAQ
SERIES SSPDACR
MEDIUM X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
400W MOTOR
20MM LEAD
150MM STROKE