- Part # SSPDACR-M-A-400-20-100-T2-M-A3E-AQ
Descripción:
SSPDACRMA40020100T2MA3EAQ
SERIES SSPDACR
MEDIUM X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
400W MOTOR
20MM LEAD
100MM STROKE
5M CABLE
RIGHT/END CABLE EXIT
Especificaciones
Descripción:
SSPDACRMA40020100T2MA3EAQ
SERIES SSPDACR
MEDIUM X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
400W MOTOR
20MM LEAD
100MM STROKE