- Part # SSPDACR-L-A-750-25-100-T2-M-A3E-AQ
Descripción:
SSPDACRLA75025100T2MA3EAQ
SERIES SSPDACR
LARGE X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
750W MOTOR
25MM LEAD
100MM STROKE
5M CABLE
RIGHT/END CABLE EXIT
Especificaciones
Descripción:
SSPDACRLA75025100T2MA3EAQ
SERIES SSPDACR
LARGE X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
750W MOTOR
25MM LEAD
100MM STROKE