- Part # SSPDACR-L-A-750-25-100-T2-M-A1S-AQ
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SSPDACRLA75025100T2MA1SAQ
LINEAR ACTUATOR
SINGLE-AXIS ROBOT
SERIES SSPDACR
LARGE X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
750W MOTOR
25MM LEAD
100MM STROKE
5M CABLE
LEFT/SIDE CABLE EXIT
AQ SEAL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 20/02/2023
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SSPDACRLA75025100T2MA1SAQ
LINEAR ACTUATOR
SINGLE-AXIS ROBOT
SERIES SSPDACR
LARGE X-AXIS TYPE
ABS. ENCODER
750W MOTOR
25MM LEAD
100MM STROKE