- Part # SSPA-LXM-A-750-25-200-T2-M-A3E-AQ
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SSPALXMA75025200T2MA3EAQ
LINEAR ACTUATOR
SERIES SSPA
LARGE X-AXIS TYPE
STEEL BASE
HIGH PRECISION BALL SCREW
ABS. ENCODER
750W MOTOR
25MM LEAD
200MM STROKE
5M CABLE
RIGHT/END CABLE EXIT
AQ SEAL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 26/01/2023
2.Año Radwell Garantía
Cambiar ubicación
Especificaciones
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 lbs
Información del Producto
Descripción:
SSPALXMA75025200T2MA3EAQ
LINEAR ACTUATOR
SERIES SSPA
LARGE X-AXIS TYPE
STEEL BASE
HIGH PRECISION BALL SCREW
ABS. ENCODER
750W MOTOR
25MM LEAD
200MM STROKE