- Part # MSEL-PCX4-3N5520WAIB-35PWAIB-NP-E-5-4
Descripción:
MSELPCX43N5520WAIB35PWAIBNPE54
MSEL SERIES
CONTROLLER
FOR POWERCON SCARA
4-AXIXS STANDARD
550MM ARM LENGTH
BATTERY-LESS ABSOLUTE INCREMENTAL
BRAKE
35W MOTOR
NPN
EMPTY
5M CABLE
AC100V ~ 230V POWER SUPPLY
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 23/03/2023
Especificaciones
Descripción:
MSELPCX43N5520WAIB35PWAIBNPE54
MSEL SERIES
CONTROLLER
FOR POWERCON SCARA
4-AXIXS STANDARD
550MM ARM LENGTH
BRAKE
35W MOTOR
NPN
EMPTY
5M CABLE
AC100V ~ 230V POWER SUPPLY