- Part # MSEL-PCX4-3N3515WAIB-28PWAIB-NP-E-3-4
Descripción:
MSELPCX43N3515WAIB28PWAIBNPE34
MSEL SERIES
CONTROLLER
FOR POWERCON SCARA
4-AXIXS STANDARD
350MM ARM LENGTH
BATTERY-LESS ABSOLUTE INCREMENTAL
BRAKE
28W MOTOR
NPN
EMPTY
3M CABLE
AC100V ~ 230V POWER SUPPLY
Prop65 Ver aviso Prop65
Última actualización de precio: 23/03/2023
Especificaciones
Descripción:
MSELPCX43N3515WAIB28PWAIBNPE34
MSEL SERIES
CONTROLLER
FOR POWERCON SCARA
4-AXIXS STANDARD
350MM ARM LENGTH
BRAKE
28W MOTOR
NPN
EMPTY
3M CABLE
AC100V ~ 230V POWER SUPPLY